Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

TWÓJ DOM BIURO NIERUCHOMOŚCI

ul. Legionów 10 Wołomin

Mapa

791 693...

791 693 532

Chcesz sprzedać nieruchomość?

10

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia TWÓJ DOM BIURO NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

249 000 zł1 100 m² 226 zł/m²

Anna Jankowska

Anna Jankowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Stare Grabie k/wołomina. Działka posiada warunki zabudowy. Dojazd do działki...

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł207 m² 6 758 zł/m²

Anna Jankowska

Anna Jankowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 207 m2 położony na działce o powierzchni 812 m2 w Wołominie. Dom posiada dwa niezależne wejścia...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł550 m² 1 445 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 551 m2 położona przy utwardzonej ulicy gminnej około 70m od ul Skorupki. Działka w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł34 m² 13 088 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży przytulne mieszkanie kawalerka 33,46 m2 położona na drugim ostatnim piętrze w kameralnym apartamentowcu z 2015r. Świetna lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł12 500 m² 22 zł/m²

Anna Jankowska

Anna Jankowska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana o powierzchni 12500m2 położona w miejscowości Wujówka w gminie Jadów. Działka objęta jest Miejscowym Planem...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka 1000 m2 położona w miejscowości Pasek Koło Dobczyna. Tereny porośnięte pięknym lasem sosnowym W Miejscowym Planie...

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł3 153 m² 180 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3153 m2 położona w okolicy ulicy Sezamkowej, ul. Postępu. Dojazd drogą utwardzoną częściowo...

Szczegóły ogłoszenia

605 500 zł2 422 m² 250 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka 2422 m2 położona w miejscowości Pasek Koło Dobczyna. Tereny porośnięte pięknym lasem sosnowym W Miejscowym Planie...

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł63 m² 8 889 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedaży ładnie zagospodarowana działka 2600 m2 położona w malowniczej okolicy w miejscowości Łosie, gminie Radzymin w otoczeniu lasu,...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 200 m² 344 zł/m²

Anna Jankowska

Anna Jankowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Dybów-Kolonia k.Radzymina. W Miejscowym Planie Zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł12 456 m² 9 zł/m²

Anna Jankowska

Anna Jankowska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o powierzchni 12456 m2 położona w miejscowości Glina k/ Małkini z dostępem do rzeki Bug. Działka nie jest objęta...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 015 m² 207 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży urokliwa działka budowlana 1015 m2 położona w malowniczej miejscowości Nowe Załubice blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Teren objęty...

Szczegóły ogłoszenia

3 104 700 zł3 930 m² 790 zł/m²

Anna Jankowska

Anna Jankowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 3930 m2 położona w Wołominie. Teren idealny pod zabudowę deweloperską. Według Miejscowego Planu...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł8 800 m² 21 zł/m²

Anna Jankowska

Anna Jankowska

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w miejscowości Nadbiel (gmina Poświętne ). Dojazd do działki od strony Krzywicy (droga wojewódzka 634) .Wymiary:szerokość...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł882 m² 1 247 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 882 m2 położona w okolicy ul. Bocianiej w Ząbkach pod Warszawą. W Miejscowym Planie...

Szczegóły ogłoszenia

499 990 zł521 m² 960 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana 520 m2 jedna z nielicznych niezabudowanych działek w okolicy. Bardzo lokalizacja ul. Graniczna około 900 m do...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37 m² 14 595 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Piękne, w pełni urządzone mieszkanie 37 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na Osiedlu Wolności w podwarszawskiej...

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 200 m² 91 zł/m²

Agnieszka Laskowska

Agnieszka Laskowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 2200 m2 położona w malowniczej okolicy miejscowości Czarnów w gminie Dąbrówka, powiecie wołomińskim....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij